p.h.u upominek

Statuetki

p.h.u upominek

Statuetki Łódź

Organizujesz firmowe spotkanie i chcesz przyznać swoim pracownikom specjalne nagrody? A może organizujesz konkurs i chcesz, aby startujący w nim uczestnicy mieli miłą pamiątkę? W obu przypadkach warto zadbać o statuetki – to niewielki gadżet, który jest doskonałym sposobem na wzbudzenie zaufania i przede wszystkim na stworzenie wspomnień, które pozostaną na zawsze.

Statuetki to doskonały prezent na dzień nauczyciela, dzień matki, babci czy dziadka, a także na urodziny czy rocznicę ślubu. To forma pamiątki, która zawsze będzie budzić przyjemne skojarzenia, które mogą być także ściśle powiązane z twoją marką.

p.h.u upominek

Na każdą okazję – statuetki Łódź

Szeroki wybór statuetek, który mamy w naszej ofercie stwarza szerokie pole do popisu. Firmowe Oscary, a może po prostu tytuł dla najlepszych przyjaciół? To wszystko bez problemu wykonasz u nas ze stosownym grawerem, który będzie doskonałą pamiątką.

Trofeum, które wykonamy dla ciebie w Łodzi będzie wspaniałą ozdobą na półce – zarówno w domu, jak i w biurowym zaciszu. Postaw na wyjątkowe nagrody, które przypadną do gustu każdemu w każdej okoliczności.

p.h.u upominek

Dobra jakość i przystępna cena – statuetki Łódź

Wyróżnikiem naszych statuetek, które dla ciebie wykonamy jest ich wysoka jakość, która dostępna jest w przystępnej cenie. Nie musisz zatem obawiać się, że wydasz majątek na upominek reklamowy, który spodoba się każdemu. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu i przygotuj prawdziwą fetę dla swoich pracowników lub przyjaciół!

Statuetki, które posiadamy w naszej ofercie mają różnorodne formy, dzięki czemu możesz dostosować je do wybranej okazji. Każde trofeum może zostać opatrzone stosownym grawerem, który będzie dopasowany do twojej firmy, produktu lub okoliczności.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z naszą szeroką ofertą statuetek – podaruj ważnym dla siebie osobom wyjątkową statuetkę, która będzie budzić pozytywne skojarzenia.

p.h.u upominek

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!