p.h.u upominek

Puchary

p.h.u upominek

Puchary Łódź

Angażowanie lokalnej społeczności, albo po prostu firmowe zawody to doskonały sposób na budowanie relacji. Oprócz nagród fizycznych, które zawsze są docenione, warto postawić na pamiątkę, którą może być również puchar. To nie tylko doskonały upominek reklamowy podczas konkretnych zawodów, ale również forma prezentu, którą można wręczyć z okazji urodzin, czy zasłużonego odejścia z pracy.

Puchary w Łodzi zamówisz u nas – posiadamy w naszej ofercie różnorodne formy pucharów, które z przyjemnością opatrzymy także odpowiednim grawerem, co dodatkowo podkreśli wyjątkowość upominku.

p.h.u upominek

Pamiątkowe puchary Łódź

Jeśli prowadzisz firmę i zależy ci na dobrych relacjach z pracownikami, wprowadź do swojej firmy puchary. Wykorzystuj je podczas wyjątkowych okazji – wręczenie rocznych nagród, urodziny pracowników lub sukcesy projektowe. Puchar, choć jest symboliczny, stanowi doskonałą motywację i przede wszystkim pamiątkę. Opatrzony grawerem i nazwa firmy puchar zawsze będzie się dobrze kojarzył z tobą i twoim biznesem.

Puchary to również świetny pomysł na urodzinowy prezent – z okazji 18, 30, 50 czy rocznicy ślubu, podkreślając ważność i wyjątkowość danego wydarzenia. Informacja, jaka znajdzie się na pucharze zależy tylko i wyłącznie od ciebie.

p.h.u upominek

Zaangażowanie społeczne – puchary Łódź

Planujesz zaangażować lokalną społeczność organizując szybki konkurs albo zawody? Pamiętaj o nagrodach pamiątkowych, które staną się dekoracją półki, ale przede wszystkim będą miłym skojarzeniem z twoją marką.

Puchary w Łodzi zamówisz u nas – możesz wybrać dowolny wzór dostępny w naszym katalogu, a my spersonalizujemy go pod twoje potrzeby. Dodamy odpowiedni grawer, logo twojej firmy i cokolwiek potrzebujesz, tak aby ta wyjątkowa pamiątka zawsze budziła pozytywne skojarzenia z twoją marką.

Przygotuj wyjątkowy upominek, który zawsze będzie się z tobą dobrze kojarzył i będzie znakomitą nagrodą w konkursach oraz podziękowaniem dla twoich pracowników i zamów swój perfekcyjny puchar już dzisiaj – zapoznaj się z naszym katalogiem i powiedz nam, czego potrzebujesz. Jesteśmy pewni, że znajdziemy dla ciebie puchar idealny!

p.h.u upominek

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!