p.h.u upominek

Prezenty okolicznościowe

p.h.u upominek

Prezenty okolicznościowe Łódź

Na specjalne okazje przygotowujesz upominki w postaci gadżetów okolicznościowych. Takimi okazjami mogą być święta państwowe ale i Waszej Firmy, rocznice, uroczystości związane z nawiązaniem nowej współpracy, zrealizowanymi zamówieniami, osiągniętymi wynikami itp. Warto tutaj pomyśleć o indywidualnych upominkach dla pracowników, których chcesz wyróżnić na przykład za wyjątkowe zaangażowanie, lub osiągnięte efekty.

Okazji do wręczenia upominków firmowych jest wiele: urodziny, śluby, rocznice.  Ważne, aby dotyczyły one ważnych wydarzeń w życiu osobistym pracowników, partnerów biznesowych czy Twoich klientów.

p.h.u upominek

Prezenty grupowe

Prezenty grupowe wykorzystuje się wewnątrz firmy. Wręcza się je pracownikom. Jest to zazwyczaj pojedynczy prezent ufundowany przez większą grupę pracowników. Wręcza się te prezenty innej grupie pracowników lub jednemu pracownikowi, a w pewnych okolicznościach są one również przekazywane szefowi.

Główną cechą tego typu upominków jest to, że nie powinny być one zbyt osobiste. Zazwyczaj grupa pracowników dzieli się wydatkami na zakup droższego, wysokiej jakości produktu na ważne wydarzenie. Korzystanie z upominków grupowych sprzyja wewnętrznej integracji w firmie, wzmacniając poczucie solidarności.

p.h.u upominek

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!