p.h.u upominek

Kubki reklamowe

p.h.u upominek

Kubki reklamowe Łódź

To, bez czego nie może obejść się żadne biuro to pyszna kawa. A ta, aby faktycznie była dobra musi być zaserwowana w odpowiednim naczyniu – wygodnym kubku. Mamy dla ciebie rozwiązanie idealne – kubki reklamowe, które oprócz bycia naczyniem pełnią również idealną funkcję marketingową.

Kubki reklamowe możesz podarować swoim pracownikom, możesz wykorzystać je jako gadżet reklamowy na targach, ale też i podarować swoim klientom czy kontrahentom. Kubki reklamowe warto również dodawać jako drobny upominek, na przykład do zakupów.

p.h.u upominek

Trwałe, ergonomiczne i pojemne – kubki reklamowe Łódź

Nasze kubki charakteryzuje przede wszystkim dobra jakość – można zaparzyć w nich idealną herbatę, jak i mocną kawę, którą poczęstujesz swoich klientów. W naszym katalogu znajdziesz różnorodne modele, które z pewnością wpiszą się w twoje gusta: od klasycznych kubków po eleganckie filiżanki.

Stosujemy również najlepszej jakości druk, dzięki czemu masz gwarancję, że kubek od nas wytrzyma wysoką temperaturę i nie ulegnie zniszczeniu po myciu w zmywarce, dzięki czemu twoje logo czy nazwa firmy przez długi czas będą twoją wizytówką.

p.h.u upominek

Szeroki wybór kolorów – kubki reklamowe Łódź

Zdajemy sobie sprawę, że zamawiając kubki chcesz, aby się wyróżniały bo mają być twoim dodatkowym nośnikiem reklamowym. Dlatego też oferujemy ci różnorodne wzory, ale przede wszystkim kolory – dopasowane do twoich potrzeb, jak i logo, które chcesz na nim zamieścić.

Kubki reklamowe będą tym gadżetem, który zawsze będzie z osobą obdarowaną – w biurze lub domu, a szansa na to, że stanie się ulubionym naczyniem jest naprawdę duża! Przekaz podprogowy dotrze nie tylko do osoby, która kubek posiada, ale również do jej znajomych.

p.h.u upominek

Na każdą okazję – kubki reklamowe Łódź

Niewątpliwą zaletą kubków reklamowych jest fakt, że są gadżetem uniwersalnym, którzy możesz podarować swoim pracownikom, ale i klientom. Są też świetnym dodatkiem do większych upominków, a także miłym gestem podczas targów, na których chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców.

Kubki reklamowe możesz wykorzystać również w konkursach, bo zawsze będą dobrą i docenianą nagrodą dodatkową. Zamów najlepszy i trwały kubek już dzisiaj!

p.h.u upominek

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!