p.h.u upominek

Czym Są Upominki Firmowe?

p.h.u upominek

To Afirmacja

Przypominasz sobie długopis reklamowy, który dostałeś w banku? Albo może koszulkę z nadrukami rozdawanymi na koncercie? A ta mała torebka z logo firmy, którą dostajesz od dentysty? Promowanie marki za pomocą gadżetów reklamowych z personalizowanymi nadrukami to świetny pomysł również dla Twojej firmy.

Upominki firmowe to zazwyczaj praktyczny, drobny przedmiot, który firma wręcza swoim klientom lub pracownikom. Takie gadżety firmowe zawsze powinny być starannie wykonane i elegancko zapakowane.

Przypominasz sobie długopis, który dostałeś w banku? Albo może koszulkę z nadrukami rozdawanymi na koncercie? A ta mała torebka z logo firmy, którą dostajesz od dentysty? Promowanie marki za pomocą gadżetów reklamowych z personalizowanymi nadrukami to świetny pomysł również dla Twojej firmy.

p.h.u upominek

To Afirmacja

Jeśli z kolei obdarujesz swoich Pracowników takimi gadżetami, wtedy budujesz w ich świadomości silną relację z marką Twojej firmy. Odczuwają większą przynależność do zespołu, mają większą chęć do pracy, czują że są częścią Twojej firmy i że ich praca ma znaczenie, a to wpływa na wyższe morale co przekłada się na większe zaangażowanie oraz jakość ich pracy. Często będzie to niewielka kwota jaką zainwestujesz w takie drobne akcesoria firmowe dla Twojego zespołu pracowników, a może okazać się, że osiągniesz w ten sposób lepsze i bardziej długofalowe rezultaty niż jakąś jednorazową premią finansową.

  1. Jakie Są Rodzaje Gadżetów Reklamowych?

Gadżety reklamowe możemy podzielić na kilka rodzajów. Każdy z nich ma nieco inne zastosowanie.

p.h.u upominek

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!